Úvod Proč Tisíce Květů?


Proč název webu Tisíce Květů?
Lámala jsem si hlavu, jak tyto stránky nazvat. Napadalo mě něco jako Restart Života, Poznání, Vědomí. Energie Světla a plno dalších.
Snažila jsem se dát na intuici a dát tomu čas. Pak mi intuice řekla, ať si přečtu něco o čakře třetího oka. Které je pro mě velmi důležité. Byla jsem už blízko, ale stále to nebylo ono...
Pak mi vyvstala myšlenka, že čakra, kterou se pojíme s vesmírem je korunní. Je to náš nejvyšší bod.
Jinak se jí říká SAHASRÁRA - TISÍCEKVĚTÁ.
Což už bylo pro mě největším vodítkem a inspirací. Lidem, kteří se zabývají tímto tématem, název určitě něco řekne. A z toho jsem vycházela.

Už je to dlouho, co jsem přemýšlela, jestli udělat web na témata, o která se zajímám. vzhledem k tomu, že jsem poznala, co patří mezi mé poslání, o to více jsem se začala této tématice věnovat.
Nejsem zrovna moc disciplinovaná, abych se donutila každý den něco učit nebo si tím procházet. Vždy jsem si musela hledat jisté motivace, které mi k tomu dopomáhají.
Přijde mi nudné jen tak sedět a číst si. Potřebuji k tomu vyvíjet aktivitu. A tak mě napadlo spojit příjemné s užitečným a podělit se o své učení s širší veřejností.

Jednou bych stejně dospěla do doby, kdy bych si web k těmto zaměřím, udělat musela. A takhle jsem  zjistila, že při čtení a zároveň psaní se mi učí a poznává daleko snáze a více vrývá do paměti, než jen koukáním do knih, článků, studií.
A na co čekat, když tedy mohu rovnou při svém rozvoji se o něj podělit a daleko lépe si ho ukotvit v paměti.

Nejde o kopírování nějakých textů, ale čistě o formulaci pro můj mozek, jak nejlépe se mi to chápe, jak mi to sedí a vyhovuje.  Veškerá témata sice z něčeho čerpají, ale vše, co je napsáno, je psáno slovy mého Já, za pomocí odborné literatury atd.

Ve chvíli, kdy bude web zveřejněn, již tu budou články a informace. To znamená, že když toto píši a než to bude vše zveřejněno, uplyne nějaký čas. Nemohu říci, jestli pár měsíců, půl roku, rok. Ale ráda bych, aby ven vyšlo něco trošku komplexnějšího, co už bude mít nějaký základ a více informací, než abych  napsala jeden článek a hned web zveřejnila.

Nemá cenu vypisovat na, co přesně web je směřován, protože to snad každému dojde při pohledu na kategorie. :)

Doufám, že někomu mé informace pomohou některé věci pochopit, uvědomit si a třeba změnit přístup a tím život.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...