Pravidla

Nechci nikterak diktovat, jak kdo by se měl zde chovat nebo říkat zásady slušného chování, když někdo jde k někomu na stránky.
Je to jako, když jdete k přátelům na návštěvu.
Kde se volně diskutuje, svobodně, s tolerancí a respektem k druhým a k jejich názorům a postojům.
Ale všichni to známe.
Občas přijde někdo, kdo chce dělat potíže, být neurvalý, negativní. Proto prosím - pokud máte na dané témata opačné názory a tyto věci vás vytáčejí a přesto chcete projevit názor - projevte ho se všemi aspekty, které jsem zmínila.

Každý si jdeme v životě svou cestou a poznáním a každý chceme, aby naše vědomí a  názor byl respektován a podle toho ho i reprezentujeme.
Snažme se vzájemně se nevysmívat jeden druhému. I dva protiklady se mohou domluvit, shodnout a mít k sobě vzájemnou úctu a pochopení.

Rozdílnost mezi námi všemi - to jsou přeci barvy našich životů, povah, emocí. A tak jako malíř dokáže spojit spoustu barev k sobě, aby z toho vznikl nádherný obraz, tak i my dokáže to jisté. :)

Ráda bych vás poprosila, že pokud si zde chcete udělat reklamu na své stránky, web, blog, domluvte se nejdříve se mnou. Je to v rámci slušnosti. Nikomu nebráním, aby zde mohl mít odkaz, banner/klikací ikonku. Ale budu ráda, když dojde nejdříve k písemné domluvě, kde oznámím, jestli souhlasím a případně kam váš odkaz umístím. :) Můžeme se domluvit i třeba na případné spolupráci.

Děkuji za pochopení a respektování ;).

Kontaktovat mě můžete na emailu petkasims@gmail.com nebo skrze profil G+ - https://G+Falcora

P.S. Prosím - nekopírujte mé texty, články a nedávejte je nikam na stránky. Pokud chcete něco z toho použít, budu ráda, když se mi ozvete, abychom si ujasnili o co jde a kam a s případným přiložením zdroje na mě - mé stránky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...